Salecco

Salecco to marka wyróżniająca się oryginalnością projektów. Charakteryzuje się odwagą w projektowaniu i konsekwencją oraz spójnością całej linii na dany sezon. Marka Salecco wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. W dobie wyrobów odzieżowych o niskiej jakości, wykonywanych w Chinach, marka oferuje nie tylko dzianiny wysokiej jakości, ale także dopracowane kroje i konstrukcje.

Strategią firmy jest kreowanie odważnych stylizacji dla kobiet niebanalnych. Salecco to projekty dla kobiet kreatywnych o dużym poczuciu własnej niezależności i osobowości.

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o modzie i panujących trendach zapraszamy na blog modowy.

Główne założenia marki

Markę Salecco cechuje oryginalność wzorów. Wszystkie kreacje powstają na podstawie projektów tworzonych przez projektantkę w jej atelier. Niesamowita płodność i pomysłowość odzwierciedlane są w wizjonerskich rysunkach projektowych, te z kolei owocują szerokim wzornictwem kolekcji. W każdym sezonie dostępnych jest wiele modeli w różnych wersjach kolorystycznych, a ciekawe formy projektów umożliwiają dopasowanie do każdej sylwetki.

Kolejną, niezwykle ważną cechą marki jest wysoka jakość. Cały zespół Salecco pracuje nad starannym doborem materiałów i konstrukcji.  Skrupulatnie dobierane materiały i wykończenia dostępnego asortymentu mają odzwierciedlenie w zaufaniu Klientów i uznaniu rynku odzieżowego nawet wśród konkurencji.  Tutaj nie ma miejsca na niedociągnięcia, każda z sukienek, płaszczy, tunik, bluzek, spódnic i innych produktów jest dopracowana do samego końca.

Na wzorową jakość działania firmy ma także wpływ wspaniała obsługa Działu Sprzedaży, który dba o odpowiednią obsługę zarówno Klientów hurtowych jak i indywidualnych.

Niezwykła kreatywność właścicielki firmy ma odzwierciedlenie w dużej częstotliwości pojawiania się nowych serii kolekcji, kilka razy do roku. Dzięki temu marka kierowana jest do szerokiego grona osób kreatywnych, artystów, odważnych kobiet ceniących wygodę i piękno.

Dlaczego Salecco

Nasze projekty dają poczucie oryginalności ponieważ są tworzone przez osobę kreatywną, której brakowało na polskim rynku mody wzorów odzwierciedlających charakter niezależnej, artystycznej duszy, a za razem osoby, która żyje pełnią życia. Projektantka zadbała zatem o bogate wzornictwo sukienek, tunik, kurtek, jak również sukienek wieczorowych, umożliwiając szeroki wybór w cenionym przez siebie klimacie. W ofercie Salecco znajdują się także wyjątkowe torby oraz obuwie pasujące do całej linii odzieżowej.

Konsekwencja takiej filozofii okazało się zdobycie szerokiego grona Klientek. Odbiorcami marki są osoby wyzwolone, o silnej osobowości oraz  poczuciu indywidualności ? artystki, kobiety wykonujące wolne zawody oraz aktywne.

Saleccoo wyjątkowa marka dająca  poczucie indywidualności i nowoczesnego podejścia do mody.

Marka Salecco prowadzona jest przez:
www.salecco.pl
Ul. Głowackiego 45/16
95- 060 Brzeziny
Polska

Dane firmy

NIP: PL 833  131  29  50
REGON : 100021358
Nr ewidencyjny: 5141

Nr konta bankowego dla klientów krajowych:
PKO BP 45 1020 3378 0000 1102 0219 2045

Nr konta dla klientów zagranicznych
BIZNES PARTNER
93 1020 3378 0000 1502 0219 2052

Strona internetowa www.salecco.pl prezentuje produkty odzieżowe, których własnością lub producentem, jest firma Angel Black.

Zgodnie z ustawą z 4 lutego z 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U 1994/24/83) za naruszanie praw własności poprzez kopiowanie zarówno pomysłów przedstawienia aukcji, wykonanych zdjęć jak i opisów dotyczących m.in. powielania i rozpowszechniania przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywną bądź karą pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Sklep internetowy służy do sprzedaży detalicznej oraz prezentacji autorskich projektów.

Zespół salecco 

Nasz zespół na pewno pomoże ci we wszystkich możliwych sprawach aby skontaktować się z nami zadzwoń  533 438 551 lub napisz email butik@salecco.pl lub na facebooku https://www.facebook.com/SaleccoButik/

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Masz już alert dotyczący tego produktu