Salecco

Salecco to marka wyróżniająca się oryginalnością projektów. Charakteryzuje się odwagą w projektowaniu i konsekwencją oraz spójnością całej linii na dany sezon. Marka Salecco wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. W dobie wyrobów odzieżowych o niskiej jakości, wykonywanych w Chinach, marka oferuje nie tylko dzianiny wysokiej jakości, ale także dopracowane kroje i konstrukcje.

Strategią firmy jest kreowanie odważnych stylizacji dla kobiet niebanalnych. Salecco to projekty dla kobiet kreatywnych o dużym poczuciu własnej niezależności i osobowości.

Główne założenia marki

Markę Salecco cechuje oryginalność wzorów. Wszystkie kreacje powstają na podstawie projektów tworzonych przez projektantkę w jej atelier. Niesamowita płodność i pomysłowość odzwierciedlane są w wizjonerskich rysunkach projektowych, te z kolei owocują szerokim wzornictwem kolekcji. W każdym sezonie dostępnych jest wiele modeli w różnych wersjach kolorystycznych, a ciekawe formy projektów umożliwiają dopasowanie do każdej sylwetki.

Kolejną, niezwykle ważną cechą marki jest wysoka jakość. Cały zespół Salecco pracuje nad starannym doborem materiałów i konstrukcji.  Skrupulatnie dobierane materiały i wykończenia dostępnego asortymentu mają odzwierciedlenie w zaufaniu Klientów i uznaniu rynku odzieżowego nawet wśród konkurencji.  Tutaj nie ma miejsca na niedociągnięcia, każda z sukienek, płaszczy, tunik, bluzek, spódnic i innych produktów jest dopracowana do samego końca.

Na wzorową jakość działania firmy ma także wpływ wspaniała obsługa Działu Sprzedaży, który dba o odpowiednią obsługę zarówno Klientów hurtowych jak i indywidualnych.

Niezwykła kreatywność właścicielki firmy ma odzwierciedlenie w dużej częstotliwości pojawiania się nowych serii kolekcji, kilka razy do roku. Dzięki temu marka kierowana jest do szerokiego grona osób kreatywnych, artystów, odważnych kobiet ceniących wygodę i piękno.

Dlaczego Salecco

Nasze projekty dają poczucie oryginalności ponieważ są tworzone przez osobę kreatywną, której brakowało na polskim rynku mody wzorów odzwierciedlających charakter niezależnej, artystycznej duszy, a za razem osoby, która żyje pełnią życia. Projektantka zadbała zatem o bogate wzornictwo sukienek, tunik, kurtek, jak również sukienek wieczorowych, umożliwiając szeroki wybór w cenionym przez siebie klimacie. W ofercie Salecco znajdują się także wyjątkowe torby oraz obuwie pasujące do całej linii odzieżowej.

Konsekwencja takiej filozofii okazało się zdobycie szerokiego grona Klientek. Odbiorcami marki są osoby wyzwolone, o silnej osobowości oraz  poczuciu indywidualności ? artystki, kobiety wykonujące wolne zawody oraz aktywne.

Saleccoo wyjątkowa marka dająca  poczucie indywidualności i nowoczesnego podejścia do mody.