Salecco

Salecco to marka wyróżniająca się oryginalnością projektów. Charakteryzuje się odwagą w projektowaniu i konsekwencją oraz spójnością całej linii na dany sezon. Marka Salecco wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. W dobie wyrobów odzieżowych o niskiej jakości, wykonywanych w Chinach, marka oferuje nie tylko dzianiny wysokiej jakości, ale także dopracowane kroje i konstrukcje.

Strategią firmy jest kreowanie odważnych stylizacji dla kobiet niebanalnych. Salecco to projekty dla kobiet kreatywnych o dużym poczuciu własnej niezależności i osobowości.

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o modzie i panujących trendach zapraszamy na blog modowy.

Główne założenia marki

Markę Salecco cechuje oryginalność wzorów. Wszystkie kreacje powstają na podstawie projektów tworzonych przez projektantkę w jej atelier. Niesamowita płodność i pomysłowość odzwierciedlane są w wizjonerskich rysunkach projektowych, te z kolei owocują szerokim wzornictwem kolekcji. W każdym sezonie dostępnych jest wiele modeli w różnych wersjach kolorystycznych, a ciekawe formy projektów umożliwiają dopasowanie do każdej sylwetki.

Kolejną, niezwykle ważną cechą marki jest wysoka jakość. Cały zespół Salecco pracuje nad starannym doborem materiałów i konstrukcji.  Skrupulatnie dobierane materiały i wykończenia dostępnego asortymentu mają odzwierciedlenie w zaufaniu Klientów i uznaniu rynku odzieżowego nawet wśród konkurencji.  Tutaj nie ma miejsca na niedociągnięcia, każda z sukienek, płaszczy, tunik, bluzek, spódnic i innych produktów jest dopracowana do samego końca.

Na wzorową jakość działania firmy ma także wpływ wspaniała obsługa Działu Sprzedaży, który dba o odpowiednią obsługę zarówno Klientów hurtowych jak i indywidualnych.

Niezwykła kreatywność właścicielki firmy ma odzwierciedlenie w dużej częstotliwości pojawiania się nowych serii kolekcji, kilka razy do roku. Dzięki temu marka kierowana jest do szerokiego grona osób kreatywnych, artystów, odważnych kobiet ceniących wygodę i piękno.

Dlaczego Salecco

Nasze projekty dają poczucie oryginalności ponieważ są tworzone przez osobę kreatywną, której brakowało na polskim rynku mody wzorów odzwierciedlających charakter niezależnej, artystycznej duszy, a za razem osoby, która żyje pełnią życia. Projektantka zadbała zatem o bogate wzornictwo sukienek, tunik, kurtek, jak również sukienek wieczorowych, umożliwiając szeroki wybór w cenionym przez siebie klimacie. W ofercie Salecco znajdują się także wyjątkowe torby oraz obuwie pasujące do całej linii odzieżowej.

Konsekwencja takiej filozofii okazało się zdobycie szerokiego grona Klientek. Odbiorcami marki są osoby wyzwolone, o silnej osobowości oraz  poczuciu indywidualności ? artystki, kobiety wykonujące wolne zawody oraz aktywne.

Salecco wyjątkowa marka dająca  poczucie indywidualności i nowoczesnego podejścia do mody.

Dane firmy

LENA LARGO TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 8331406042
Regon:522160047
KRS: 0000974848

Strona internetowa www.salecco.pl prezentuje produkty odzieżowe, których własnością lub producentem, jest firma LENA LARGO TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 8331406042 ul. Łódzka 43 95-060 Brzeziny

Zgodnie z ustawą z 4 lutego z 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U 1994/24/83) za naruszanie praw własności poprzez kopiowanie zarówno pomysłów przedstawienia aukcji, wykonanych zdjęć jak i opisów dotyczących m.in. powielania i rozpowszechniania przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywną bądź karą pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Sklep internetowy służy do sprzedaży detalicznej oraz prezentacji autorskich projektów.

Zespół salecco 

Nasz zespół na pewno pomoże ci we wszystkich możliwych sprawach aby skontaktować się z nami zadzwoń  533 438 551 lub napisz email butik@salecco.pl lub na facebooku https://www.facebook.com/SaleccoButik/

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

You already have an alert for this product